Home » Ziņas » Āraišos atgriežas Latvijas čempionāts vieglatlētikas krosā.
Sporta bāzes

Āraišos atgriežas Latvijas čempionāts vieglatlētikas krosā.

2023. gada 14. oktobrī, plkst. 12:00, Āraišos atgriežas Latvijas čempionāts vieglatlētikas krosā. Šogad iespēja piedalīties arī dažādu senioru vecuma grupu skrējējiem. Tāpat tiek aicināti piedalīties Cēsu novada skolu jaunieši dažādās vecuma grupās.

Latvijas čempionātā kā ierasts sacentīsies U14, U16, U18, U20 un pieaugušo grupu sportisti, kā arī šogad čempionātam pievienotas distances vecmeistariem V35, V55, V70, S30, S50, S70 vecuma grupās. Katrai vecuma grupai tiks piemērotas dažādas distances, sākot ar 1km skrējienu meitenēm un beidzot pat ar 8km garu skrējienu vīriešiem.

1.-3. vietas ieguvēji kvalificēsies dalībai Baltijas komandu čempionātā krosā, kurš norisināsies 28. oktobrī Jarvakandi, Igaunijā.

Sacensībās aicinām izmēģināt krosa disciplīnu arī U12 vecuma grupas zēnus un meitenes, kuri dosies 1 km distancē, bet šogad vēl necīnīsies par Latvijas čempiona tituliem. U12 grupas uzvarētāji tiks apbalvoti ar organizatoru sarūpētiem kausiem.

Pieteikties sacensībām var līdz 10. oktobra plkst. 12.00. Sacensību nolikumu meklē šeit.

Latvijas čempionāts tiek organizēts sadarbībā ar Sporta klubu “Ašais” un Latvijas Vieglatlētikas vecmeistaru asociāciju.

Biatlona trase

Tenisa korti

Volejbola laukumi