Home » Ziņas » Svētdienās Cēsu pilsētas stadionā būs pieejams pludmales tenisa laukums.
Sporta bāzes

Svētdienās Cēsu pilsētas stadionā būs pieejams pludmales tenisa laukums.

Popularizējot jaunus sporta veidus, Cēsu pilsētas stadiona apmeklētājiem arī šajā vasaras sezonā būs iespēja spēlēt pludmales tenisu. Sākot ar 16. maiju, katru svētdienu viens no pludmales volejbola laukumiem tiks pielāgots pludmales tenisa vajadzībām. Šim sporta veidam Cēsu Olimpiskais centrs bez maksas nodrošina nepieciešamo inventāru izmēģināšanai!

Pludmales teniss pasaulē?
Šis tenisa paveids 70-tajos gados radies Itālijā un pludmales teniss arvien straujāk iekaro popularitāti sporta aktīvistu vidū pasaulē, arī Latvijā. Šobrīd tas oficiāli tiek spēlēts jau 53 valstīs. Tas ir viens no populārākajiem sporta veidiem Itālijā, Brazīlijā un Argentīnā. Pludmales tenisu var spēlēt jebkurā vecumā, daudzi sportisti to iecienījuši pēc aktīvo sporta gaitu izbeigšanas. Spēles tehnika ir viegli un ātri apgūstama, pilnvērtīgi iespējams iekļauties komandas spēlē pat tad, ja spēlēsi to pirmo reizi. Pludmales tenisu iecienījuši arī Marija Šarapova, Serēna Viljamsa, Viktorija Azarenka, Rafaels Nadals un arī citas lielā tenisa zvaigznes.

Pludmales teniss Latvijā?
Latvijā pludmales tenisa intensīva attīstība aizsākās tikai 2014. gada maijā, taču ņemot vērā to, ka lielo tenisu Latvijā spēlē vairāk nekā 10.000 cilvēku, šī sporta veida attīstības potenciāls ir diezgan liels. Arī interese par jauno sporta veidu ir milzīga, jo pludmales teniss apmācības ziņā ir ievērojami pieejamāks nekā lielais teniss un var tikt iekļauts jebkura sportiski pozitīva pasākuma programmā – gan kā komandas saliedēšanas instruments, gan vissezonas aktīvās atpūtas iespēja sportiskiem cilvēkiem, ģimenēm un draugu kompānijām.

Pludmales tenisa spēles noteikumi!

Ir jautājumi par pludmales tenisu Cēsu pilsētas stadionā?
info@occesis.lv vai tel. +37126186499 – COC sporta bāzu vadītājs Ģirts Mārtiņsons

Informācijas avoti:
https://www.lts.lv/
https://pludmalescentrs.lv
https://voc.lv/

Biatlona trase

Tenisa korti

Volejbola laukumi