Home » Ziņas » Latvijas čempionāts pludmales volejbolā ”DEPO open 2022” no 8.-10. jūlijam piestāj Cēsīs.
Darba laiks Sporta bāzes

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā ”DEPO open 2022” no 8.-10. jūlijam piestāj Cēsīs.

Latvijas pludmales volejbola čempionāta trešais posms no 8. līdz 10. jūlijam notiks Cēsu pilsētas stadionā. Šajā posmā piedalīsies visi spēcīgākie Latvijas vīriešu un sieviešu dueti, atskaitot divus pārus, kuri tajā pašā laikā startēs “Beach Pro Tour – Elite 16” sacensībās Gštādē.

Vīriešu konkurencē pieteikti 32, bet sieviešu – 16 pāri. Vīriešiem pieteikti Ardis Bedrītis ar Artūru Rinkeviču un Edgars Točs ar Kristiānu Fokerotu, kamēr Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sacentīsies Gštādē. Dalībnieku rindās būs arī Mihails Samoilovs, kā arī pāri Sandris Andrejevs/Toms Benjavs un Matīss Gabdulļins/Mārcis Jirgensons.

No sieviešu duetiem ierindā nebūs vien Gštādes “Elite 16” sacensību dalībnieces Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, kā arī Marta Ozoliņa un Luīze Anna Skrastiņa, taču par pirmo vietu cīnīsies pāri Varvara Brailko/Deniela Konstantinova un Anete Namiķe/Līva Ēbere.

Sacensības piektdien, plkst. 17.00, sāksies ar kvalifikācijas turnīru vīriešu komandām. Sestdien, plkst. 9.00, sāksies grupu spēles vīriešu un sieviešu duetiem, bet plkst. 17.00 – pirmā izslēgšanas spēļu kārta. Svētdien diena Cēsīs tiks sākta ar ¼ fināliem, kam sekos ½ fināli un cīņas par pirmo un trešo vietu.

“DEPO Open 2022” sezona triju mēnešu garumā ir pludmales volejbola svētki ar labāko Latvijas sportistu līdzdalību. Šosezon Latvijas čempionātā “DEPO Open 2022” pludmales volejbolisti sacenšas piecos posmos un finālā. Visi posmi tiek rīkoti ārpus Rīgas, turpinot aptvert Latvijas reģionus, un visos posmos piedalās kā vīrieši, tā sievietes. Tāpat kā iepriekšējās sezonās, visos posmos, izņemot finālu, kā viesi aicināti piedalīties arī spēlētāji no citām valstīm.

Pirmo gadu par aizraujošu čempionāta norisi palīdz gādāt Latvijas pludmales volejbola čempionāta ģenerālsponsors – veikals “DEPO” ar saukli “Viss, lai darītu!”. Posma norisi atbalsta Cēsu novada pašvaldība, kas viesmīlīgi uzņem gan spēlētājus un organizatorus, gan arī atbalstītājus. Tāpat čempionāta norisi atbalsta AS “Būvuzņēmums Restaurators”, “Eco Baltia Vide”, “Lido”, “Eat real” un citi sadarbības partneri.

Ieeja uz visām “DEPO Open 2022” spēlēm ir BEZ MAKSAS. Tāpēc līdzjutēji ir aicināti klātienē izbaudīt augstas klases pludmales volejbola spraigās spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt labu mūziku un karsējmeiteņu uzstāšanos. Aizraujošākās svētdienas spēles tiks translētas arī TV kanālos “Best4Sport” un LTV7.

Vairāk informācijas par “DEPO Open 2022” turnīriem: https://volejbols.lv/pludmale

Programma:

piektdien (8. jūlijs) –

no 17.00 kvalifikācijas turnīrs

sestdien (9. jūlijs) –

no 9.00 pamatturnīra apakšgrupu spēles

no 17.00 izslēgšanas spēļu pirmā kārta

svētdien (10. jūlijs) –

no 09.00 – ¼ fināli un ½ fināli, tiešraide “Best4Sport TV”

14.00 – spēle par 3. vietu sievietēm, tiešraide LTV7

15.00 – spēle par 3. vietu vīriešiem, tiešraide LTV7

16.00 – fināls sievietēm, tiešraide LTV7

17.00 – fināls vīriešiem, tiešraide LTV7

Biatlona trase

Tenisa korti

Volejbola laukumi