Home » Ziņas » Latvijas Raundneta Federācija 31.jūlijā viesosies Cēsu pilsētas stadionā.
Sporta bāzes

Latvijas Raundneta Federācija 31.jūlijā viesosies Cēsu pilsētas stadionā.

Norises laiks: plkst.11.00 – 19.00
Norises vieta: Cēsu pilsētas stadions, Cēsis
Informējam, ka š.g. 31. jūlijā Cēsīs viesosies Latvijas Raundneta Federācija, aicinot jauniešus, sportistus un citus interesentus iepazīties ar šo jauno sporta veidu, izmēģināt raundneta spēlēšanu un jau lietpratējiem piedalīties nelielā turnīrā. Cēsis ir izvēlēta kā norises vieta ceturtajam Latvijas Raundneta Tūres 2022 posmam. Popularizējot šo sporta veidu, aicinām ikvienu nodoties aktīvai atpūtai dinamiskā spēlē četriem un baudīt brīnišķīgo vasaras laiku.

Dienas plāns 31. jūlijā:
bezmaksas iepazīšanās ar raundnetu un tā spēlēšana; 
iespēja piedalīties mini turnīrā;
jau pieredzējušiem spēlētājiem iespējams pieteikt savu komandu http://fwango.io/lrt4 

Vairāk par raundnetu:
Raundnetu reizēm sauc arī par spaikbolu, identificējot to ar lielāko spēles ekipējuma un tīklu ražotāju “Spikeball Inc.”. Raundnetu spēlē līdzīgi kā pludmales volejbolu – divas komandas, katrā ir pa diviem spēlētājiem līdz 21 punktam. Atšķirībā no pludmales volejbola, spēles laukumam nav robežu un tiek spēlēts 360 grādos. Raundnetā izmanto salīdzinoši nelielu, apaļu tīkls, pa kuru tiek mēģināts trāpīt ar spēles bumbiņu. Spēle sākas ar servi no vienas komandas otrai. Viens no spēlētājiem uzsāk izspēli tā, lai bumbiņa atsistos pret tīklu, bet pretējā komanda to nevarētu uztvert. Otras komandas uzdevums ir uzņemt servi un ar līdz 3 pieskārieniem (“uzņemt servi – uzcelt – uzbrukt”) iesist to atpakaļ tīklā. Komanda iegūst punktu, ja:

  • pretinieki iesit bumbiņu tīkla rāmī;
  • bumbiņa pēc pretinieka sitiena divreiz atlec uz tīkla;
  • pretiniekiem neizdodas trāpīt bumbiņu pa tīklu. 

ALEKSANDRS JUŠKA, Valdes priekšsēdētājs, biedrības dibinātājs
T: (+371) 27448334
E:aleksandrs@roundnet.lv

Organizē:
Latvijas Raundneta Federācija

Atbalsta:
Sporta preču interneta veikals “Intervals Latvija”, “Brain Games”, interneta veikals “Latvin.lv”, kompānija “Spikeball Inc.”, “Vinetas un Allas Kārumlāde”,  gastrobārs “Pietura”, “Studio Pizza”, “Takeaway Cēsis”, SUP dēļu noma “SUPo Cēsis”, peldbaseins “Rifs”,  “FonoKlubs”.

PAPILDU INFORMĀCIJA::
Aleksandrs Juška
T: (+371) 27448334
E: info@roundnet.lv

Biatlona trase

Tenisa korti

Volejbola laukumi