Home » Ziņas » Lielākās skolēnu jaunatnes sacensības distanču slēpošanā Latvijā –  “S!-Fischer ziemas skolēnu čempionāts 2024”
Darba laiks Sporta bāzes

Lielākās skolēnu jaunatnes sacensības distanču slēpošanā Latvijā –  “S!-Fischer ziemas skolēnu čempionāts 2024”

Arī šogad tiek rīkotas ikgadējās skolēnu distanču slēpošanas sacensības “S!-Fischer ziemas skolēnu čempionāts 2024”. Sacensību ideja radusies Siguldā, kur čempionāts ik ziemu tiek organizēts kopš 2015.gada, piesaistot arvien vairāk skolas un skolēnus no visas Latvijas. Arī šogad būs iespēja cīnīties par galveno balvu no Fischer Sports Latvia – 2000€ slēpošanas inventāra iegādei.

Sacensības organizē Fischer slēpošanas centrs (SIA “Siguldas Sporta serviss”) sadarbībā ar Slēpošanas un biatlona centru “Cēsis” (SIA “Cēsu Olimpiskais centrs”), Slēpošanas, biatlona sporta bāze “Jankas – Jaujas”, Fischer Latvia un biedrību “A2”, pēdējās sezonās pulcējot kopumā vairāk nekā 700 skolēnus no 53 Latvijas vispārizglītojošajām skolām. Sacensību organizatori vēlas čempionātam piesaistīt arvien vairāk Latvijas skolēnu, kā arī popularizēt distanču slēpošanu kā veselīgu sporta un dzīves veidu.

Sacensības notiek trīs posmos – 1.posms norisināsies 26.janvārī slēpošanas, biatlona sporta bāze  “Jankas – Jaujas”, Pļaviņās ar intervālu startu klasiskajā solī. 2.posms 9.februārī Slēpošanas un biatlona centrā “Cēsis”, Priekuļos. Intervāla starts (brīvajā stilā), SV10 klasiskajā solī) un 3.posms notiks 8.martā Fischer slēpošanas centrā, Puķu iela 4, Siguldā. Šķēršļu un veiklības distance brīvajā stilā un atsevišķs starts sprinta posmam. 

Pieteikties var skola, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to uz registracija@siguldassports.lv

Vairāk informācija Fischer slēpošanas centra mājas lapā www.siguldassports.lv/lv/fisher_sleposanas_trase

9.februārī trase apmeklētājiem nebūs pieejama no plkst. 10:00 – 15:00.

Biatlona trase

Tenisa korti

Volejbola laukumi