Home » Ziņas » Jau drīzumā tiks atvērta jaunā nomas ēka slēpošanas un biatlona centrā ”Cēsis”.
Sporta bāzes

Jau drīzumā tiks atvērta jaunā nomas ēka slēpošanas un biatlona centrā ”Cēsis”.

Kā jau minējām iepriekš, Cēsu Olimpiskais centrs sadarbībā ar Cēsu rajona lauku partnerību (CRLP) un Lauku atbalsta dienestu (LAD) projekta ”Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam” ietvaros šī gada septembra vidū tika uzsākta apkalpes ēkas būvniecība slēpošanas un biatlona centrā ”Cēsis”.

Šobrīd jaunās nomas ēkas būvdarbi ir pabeigti, mēs gatavojam visus nepieciešamos dokumentus iesniegšanai būvvaldē, lai pēc iespējas ātrāk saņemtu pozitīvu atzinumu ēkas nodošanai ekspluatācijā.
Ņemot vērā, ka šī gada 21.decembrī stāsies spēkā Ministru kabineta pieņemtie papildus ierobežojumi, kas nosaka, ka sporta inventāra nomas pakalpojumus drīkstēs sniegt tikai ārpus telpām. Tāpēc jau šobrīd aktīvi strādājam un meklējam ērtāko un labāko risinājumu, lai slēpošanas centra apmeklētājiem būtu iespēja izmantot nomas pakalpojumus.

Jaunā apkalpes ēka turpmāk nodrošinās sporta bāzes klientiem mūsdienu prasībām atbilstošas telpas – apmeklētāju telpu, reģistratūru, inventāra noliktavu, labierīcības priekš klientiem ar īpašām vajadzībām, kuras šobrīd slēpošanas un biatlona centrā nav pieejamas, un atsevišķu inventāra žāvētavu. Klientu apkalpošanas centrs būs pieejams visu gadu.
Sakām vēlreiz paldies Lauku atbalsta dienestam un Cēsu rajona lauku partnerībai par sadarbību.

Biatlona trase

Tenisa korti

Volejbola laukumi