Home » Ziņas » Slēpošanas un biatlona centrā ”Cēsis” trases apgaismojums būs pieejams līdz plkst. 22:00.
Sporta bāzes

Slēpošanas un biatlona centrā ”Cēsis” trases apgaismojums būs pieejams līdz plkst. 22:00.

Ņemot vērā lielo apmeklētāju un slēpotgribētāju interesi, slēpošanas un biatlona centrā ”Cēsis” līdz 2021. gada 31.janvārim trases apgaismojums apmeklētājiem būs pieejams katru dienu līdz pat plkst. 22:00.

”Mēs esam ļoti priecīgi, ka slēpošanas centru apmeklē tik daudz slēpotāju, tāpēc arī no savas puses nākam pretī mūsu apmeklētājiem, ļaujot ikdienā slēpot ilgāk pa izgaismotu trasi – līdz pat plkst. 22:00. Šobrīd ir tāds laiks, cilvēki vēlas un viņiem vajag pavadīt laiku svaigā gaisā un sportot,” stāsta biatlona centra pārvaldnieks Agris Žurevskis.

”Mēs ceram uz labiem laikapstākļiem, lai varētu saražot sniegu un palielināt trases slēpojamo garumu, bet to rādīs laikapstākļi. Šobrīd slēpotājiem mūsu trasē ir pieejams ap 500 m garš slēpošanas aplis, sniega segums regulāri tiek atjaunots.”

”Inventāra noma šobrīd nav pieejama, jo tiek veikti pēdējie būvniecības darbi jaunajai nomas ēkai, līdz ar to slēpotājus aicinām izmantot savu privāto inventāru.

Savukārt tiem, kuri vēlas pavizināties no kalna ar ragavām vai citiem braucamajiem, esam uzpūtuši sniegu uz kalniņa pie auto stāvlaukuma, lai netraucēti slēpotājiem, katrs var izbaudīt savus ziemas priekus. Aicinām apmeklētājus ar ragavām nebraukt pa slēpošanas trasi, tam ir domāts kalniņš,” skaidro Agris.

.

Pastaigām un nūjošanai slēpošanas centra apmeklētājiem piedāvājam izmantot blakus esošās dabas takas vai pārējo centra slēpošanas trasi, kur šobrīd nav saražots sniegs. Būsim draudzīgi savā starpā un katrs baudīsim savas ziemas aktivitātes, netraucējot cits citam. Lai mums visiem sniegots un ziemas priekiem pilns Ziemassvētku laiks,” novēl Agris.

Slēpošanas un biatlona centrs ’’Cēsis’’.
Adrese: “Lejas Luksti”, Vaives pagats, Cēsu novads.
Centra pārvaldnieks – Agris Žurevskis
Tālr.: +371 26433500

Biatlona trase

Tenisa korti

Volejbola laukumi