Home » Ziņas » No 18.maija tiks atvērts Cēsu sporta komplekss organizētiem sporta treniņiem līdz 25 cilvēkiem; strādās arī trenažieru zāle.
Sporta bāzes

No 18.maija tiks atvērts Cēsu sporta komplekss organizētiem sporta treniņiem līdz 25 cilvēkiem; strādās arī trenažieru zāle.

Ņemot vērā Ministru kabineta rīkojumu Nr. 103, no 18.maija apmeklētājiem tiks atvērts Cēsu sporta komplekss. Tiks atļauts rīkot sporta treniņus(nodarbības) līdz 25 cilvēkiem, ievērojot 2 metru distanci un drošību. Individuāliem apmeklējumiem būs atvērta arī trenažieru zāle, bet tās apmeklētājiem būs būtiskas izmaiņas.

Cēsu sporta kompleksā esam veikuši visus epidemioloģiskās drošības pasākumus, lai apmeklētāju un COC darbinieku savstarpējā saskarsme būtu droša, kā arī apmeklētājiem savstarpēji būtu iespēja nodrošināt 2 m distanci un būtu pieejami nepieciešamie dezinfekcijas līdzekļi.

Trenažieru zāles apmeklētājiem!
Būtiskas izmaiņas skars tieši trenažieru zāles apmeklētājus, tāpēc aicinām rūpīgi iepazīties ar noteikumiem!
Kā organizējam trenažieru zāles apmeklējumus?

• Pieteikšanās trenažieru apmeklējumam ir telefoniski, zvanot un piesakot sev vēlamo laiku. Zvanus pieņemam sākot no 18.maija plkst. 8:00. Tel. + 371 27813703 – COC klientu apkalpošanas speciālists.
• Trenažieru zāles apmeklējuma (t.sk. ģērbtuvju un dušu izmantošana) laiks ir ne ilgāks par 1,5 h.
• Trenažieru zāles apmeklējumiem ir noteikti konkrēti sākuma un beigu laiki, lai pēc vienas grupas apmeklēšanas ir iespēja dezinficēt telpas.
• Vienlaicīgi pieļaujamais trenažieru zāles apmeklētāju skaits ir 10 cilvēki.
• Uz nodarbību aicinām ierasties laicīgi, bet ne ātrāk kā 15 minūtes pirms tās sākuma.
• Uzturoties sporta kompleksa telpās obligāti jāievēro 2 m distance no citām personām (tajā skaitā ģērbtuvēs, tualetēs u.c.).

Iepazīsties: Prasības Cēsu sporta kompleksa trenažieru zāles apmeklētājiem.
Iepazīsties: Pieejamie trenažieru zāles laiki.

Cēsu sporta kompleksa darba laiks:
Darba dienās no 7:30 – 22:00.
Sestdienās no 10:00 – 18:00.
Aicinām kompleksa apmeklētājus būt atbildīgiem, izvērtēt savu veselības stāvokli pirms ierašanās, ievērot 2 m distance un ievērot COC norādījumus, atrodoties Cēsu sporta kompleksā.

Biatlona trase

Tenisa korti

Volejbola laukumi